Muhtemelen Instagram konusunda hizmet alabileceğiniz güvenilir bir site ararken bizi buldunuz. Malesef birçok müşterimiz farklı sitelerden aldıkları hizmetlerin teslim edilmemesinden, destek alamamaktan yada işlemlerin zamanında yapılmamasından yakınarak bize geliyor. Peki bizde ne buluyorlar. Yani neden biz?
  • Instagram konusunda hizmet aldığınızı web sitesinin resmi bir firmaya ait olması ve kurumsal çalışması çok önemlidir. Aksi halde ödediğiniz para karşısında hizmet alamayabilir ve mağdur olabilirsiniz. www.sadecetakipci.org adresli sitemiz Ager Sosyal Medya Hizmetleri adlı firmamız bünyesinde hizmet vermektedir.
  • Firma yönetim ve destek ofisimiz Istanbul ‘da, sunucularımızın barındığı teknik ofisimiz Düzce OSB ‘dedir. Firmamızın havale / eft ile ödemeleriniz için Türkiye ‘nin en büyük 10 bankasında ticari banka hesabı bulunmaktadır.
  • Firmamız Instagram hizmetleri konusunda Türkiye ‘de ana hizmet sağlayıcı konumundadır. Yani çok sayıda site ve sosyal medya hizmet sağlayıcısı müşterilerine satışını yaptıkları instagram hizmetlerini bizden satın almakta ve özel bayi panelimizden gönderim yaparak müşterilerine temin etmektedir. Şuan sektörde instagram hizmeti satışı yapan 110 adet bayimiz bulunmaktadır.
  • Firmamız sattığı tüm hizmetleri geliştiren ve piyasaya sunan bir konumda olduğu için sitemizden aldığınız tüm hizmetler doğrudan kendimize ait sunuculardan profilinize yönlendirilir. Bu nedenle sitemizden uygun fiyatlar ile aldığınız hizmetler çok kısa sürede profilinize teslim edilir.
  • Instagram profilimizden hizmetlerimiz, sunucu durumlarımız, yeni eklenen hizmetlerimiz hakkında güncel bilgi alabilirsiniz. https://instagram.com/lmehmt09
Bizi Tercih Etmeniz İçin Nedenler Sektörde ana hizmet sağlayıcı olarak birçok bayiye hizmet veren kurumsal bir firmadan doğrudan hizmet almış olursunuz. Ana dağıtıcı firmadan hizmet aldığınız için işlemleriniz çok kısa bir zamanda teslim edilir. Aracılardan yani bayiler yerine doğrudan hizmet sağlayıcıdan hizmet alımı yaptığınız için çok daha az ödersiniz. Kurumsal bir firmadan hizmet aldığınız için yaşayabileceğiniz herhangi bir sorunda kısa sürede iletişim kurabilir ve sorununuza çözüm bulabilirsiniz. Hizmet geliştirici konumda olduğumuz için çok çeşitli hizmetlerden istediğinizi seçebilir ve güvenle kullanabilirsiniz. Faturanız düzenlenerek size gönderileceği için yaptığınız ödemeyi isterseniz firmanız için gider gösterebilir ve vergi avantajından faydalanırsınız. Kurumsal bir firma ile çalıştığınız için yaptığınız tüm işlemlerin gizli kalacağından emin olabilirsiniz. Hizmetlerden memnun kalmama yada telim edilmeme durumunda iade talep edebilir ve kısa sürede iadenizi alabilirsiniz. Kurumsal bir firma olmamızın bir artısı olarak Türkiye ‘nin en büyük 10 bankasında bulunan ticari hesaplarımıza rahatlıkla havale / eft / kartsız ödeme gibi yöntemler ile ödemenizi ulaştırabilirsiniz.

SADECETAKİPCİ.ORG İLE KALİTELİ İNSTAGRAM HİZMETLERİ

sadecetakipci.org; instagram takipçi, instagram beğeni ve diğer hizmetleri için üst kalite ve güvenilir hizmet sunmaktadır.

KALİTELİ HİZMET

Bizim ile yüksek performanslı takipçi, beğeni ve diğer hizmetlere sahip olacaksınız.

GÜVENİLİR HİZMET

Aldığınız tüm hizmetlerde %100 güven veriyoruz.

HIZLI TESLİMAT SÜRESİ

İdda ediyoruz bizden daha hızlı teslimat yapan bir site daha yok.

BİREYSEL VE KURUMSAL

Hem bireysel hem de kurumsal olarak herkese hitap ediyoruz.

SSL GÜVENCESİ

Sunduğumuz 256-Bit SSL güvencesi ile, instagram takipçi satın alma işlemlerine yüksek güvenlik sağlıyoruz.

YÜKSEK GÜVENLİK

Kredi kartı bilgilerinizi asla saklamıyor, tüm instagram alışverişlerinizde tam koruma vaad ediyoruz.

GİZLİLİK İLKESİ

Gizlilik ilkemiz gereği satın alımlarınızın bilgisini asla üçünkü kişilerle paylaşmıyoruz.

PROFİL GÜVENLİĞİ

Takipçi işlemlerinde, profilinizin daimi güvenliğini sağlıyor, kapanmasını engelliyoruz.

NASIL SATIN ALABİLİRİM ?

Instagram takipçi, beğeni ve diğer hizmetleri satın alma işlemlerinizi bir kaç küçük adım ile gerçekleştirebilirsiniz.

SATIN ALMAK
İSTEDİĞİN PAKETİ SEÇ
ŞİMDİ SATIN AL BUTONUNA TIKLA!
INSTAGRAM TAKİPÇİ
ALDIĞIN HESABIN DETAY
LARI GİR VEAYARLA
MALARI BİTİR!
GERİYE SADECE YÜKSELİŞİ
TAKİP ETMEK KALIYOR.

» Tamamen Gerçek Kişiler ve Doğal Kitle

SadeceTakipci'den alacağınzı tüm Instagram hizmetlerinde tamamen gerçek kişilerden oluşan aktif bir kitle satın alırsınız. Sizlere göndereceğimiz takipçiler Google Play ve AppStore uygulamalarımızdan kendi istekleriyle giriş yapmış tamamı organik ve doğal görünümlü olacaktır. Göndereceğimiz takipçilerin aktif olmasından dolayı yaşanacak düşüşten korkmanıza gerek yok. Eğer aldığınız takipçilerden 30 gün içerisinde 2.000 adet düşüş gerçekleşirse bunu ücretsiz olarak telafi etmekteyiz. SadeceTakipci.ORG'dan alınan takipçiler kesinlikle ücretsiz takipçi kitlesiyle karşılaştırılamaz. Ucuz veya ücretsiz yöntemlerle hesabınızın spama girmesinden sizleri koruyoruz. Hem destek avantajıyla hem de takipçilerimizin kalitesiyle aldığınız hizmetten kesinlikle memnun kalıcaksınız. Bu konuda hiç bir şüpheniz olmasın.

  • Instagram takipçi satın alımların da 30 gün boyunca 2.000 adet düşme durumunda ücretsiz telafi

» Hizmet Kapasitesi ve Garanti

Sadece Instagram için bile milyonlarca takipçi ve beğeniyi sağlayabilecek kadar geniş bir hizmet kapasitesine sahibiz. Üstelik birçok hizmetimizi garanti kapsamında sağlıyoruz. Örneğin Türk bot takipçi satın aldığınızda takipçilerinizin azalma ihtimali yoktur ancak aksi bir durumda azalan takipçileri tekrar sağlama veya ücretini iade etmeyi garanti ediyoruz.

» Hızlı Teslimat ve Ödeme Seçenekleri

sadecetakipci.org’dan yapacağınız siparişlerin ödemesini yüksek güvenlikli ödeme sistemi üzerinden kredi kartınızla veya banka havalesi / EFT ile gerçekleştirebilirsiniz.

Siparişleriniz ödemenizin ardından 15 dakika gibi kısa bir sürede işleme alınır çünkü siparişiniz sistemimiz tarafından otomatik olarak işlenir ve 7 / 24 canlı destek ekibimiz tarafından anlık olarak takip edilir.

  • Tüm siparişlerinizde Anlık Teslimat ve 7/24 Aktif Destek.

» Sipariş Öncesi ve Sonrası Sürekli Destek

Siparişinizi vermeden önce veya siparişinizi verdikten sonra bize her türlü soru veya destek talebinizle ilgili haftanın 7 günü 24 saat boyunca telefon, Skype, E-posta ve Whatsapp üzerinden veya sitemizin sağ alt kısmındaki canlı destek sistemi vasıtasıyla sürekli olarak ulaşabilirsiniz.